Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal?

LePeDő kérdése:

Mit tegyek a hajammal?

Figyelt kérdés

Most festve van, de nagyon törik, ezért elkezdtem lenöveszteni. Gliss Kur sampont és balzsamot használok és kb 5 naponta szoktam mosni. A vége eléggé ki van száradva. Hajvégápolót szoktam használni minden mosáskor, de nem igazán használ.

Mit tehetnék még, hogy jobb legyen? Miket használhatnék, ill. milyen rendszerességgel?

És ha növeszteni szeretném kicsit, mert nagyon lassan nő, akkor azt mivel lehetne segíteni?



2014. okt. 15. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne bolti hajvégápolót használj a végekre, hanem argánolajat, az tényleg védi a hajat.

A hajnövekedést nem lehet gyorsítani, genetikától függ, kinek mennyire nő gyorsan. DE! Ha a végeit szépen ápolod az olajjal, akkor lassabban fog elkopni/törni, így olyan hatást kelt, mintha gyorsabban nőne.

Mindenesetre igyál sok vizet, meg szedhetsz kovaföld étrendkiegészítőt. Gyorsabban ettől sem fog nőni, de erősebb lesz, ami újonnan nő (a meglévőt nem erősíti, mert a hajnak nincs keringése).

2014. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mesterfodrász vagyok. Erősítő samponnal mosson hajat,egyen sok tojást,sok húst,amiben sok a fehérje! A megfelelő folyadékbevitel is jót tesz az ember hajának. Ne égesse széjjel a haját hajvasalóval,mert az is károsíthatja! Hajmosás után ne hajszárítóval szárítsa be a haját,hanem hadja amíg magától megszárad míg ön tesz-vesz a lakásban,mert az sem tesz jót a hajnak. Egyen mindennap maximum 10db kölesgolyót. Nézzen interneten hajpakolásokat,és ami csodát tesz a hajával,az a Ricinus olaj!! Vegyen gyógyszertárba Ricinu olajat,de azt mondja hogy hajra kell,mert Ricinus olajba van hashajtó is. :"D Minden hónapban vágasson hajából 1-2 centit. (Mert vágatni kell! A töredezett haj igénytelen!!) Ennyi tőlem! :)
2015. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szilágyi Virág: Mesterfodrász vagy és ilyen kérdéseket teszel fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

(Első válaszoló vagyok)

2015. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!