Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a sotetbarna nem festett...

Ha a sotetbarna nem festett hajamra teszek szoke hajfesteket akkor teglavoros lesz?

Figyelt kérdés
Regen feketevel festettem de Szeretnek vilagosbarna hajat de nem akarom az egeszet leszivattatni.vagy esetleg sotet pirosat,olyan jo sotet cseresznyeszinut...az befogna?
2014. okt. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem festett a hajad, a festék be fogja fogni, igen, bár többször kell rámenj majd a festékkel, nem lesz egyből olyan, mint a dobozon.

Úgy válassz, hogy világosabb legyen, mint amilyen színt akarsz, mert az eredmény általában sötétebb a kívánt színnél.

2014. okt. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a szőkétől nem lesz téglavörös semmiképp. Valami csúnyább, szőkére emlékeztető barna leszel, de ha befested még 1-2x szőkével, elvileg már jó lesz.

A vörös meg be fogja fogni, mondjuk valami 6.60-ra gondolsz? Ilyesmire?

[link]


Mert egy ilyen befogná, de ha répavöröset akarsz, az is elérhető úgy, hogy 2-3x fested be.

2014. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ilyen szinure gondoltam, esetleg egy icipicit sotetebbre.hat akkor csak el kell dontenem hogy melyik legyen :) koszi a valaszokat
2014. okt. 16. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 6.60 nem csinálna nagyon pirosat a hajadból, mivel a te hajad alapból sötét. Max a második festéssel lenne már világosabb, de nem sokkal.

Szép szín amúgy. :)

Ha ilyet akarnék, az Oliától venném, a többi nem hiszem, hogy meg tudja adni ezt a színt szépen. Legalábbis ha Dm-es dobozosokról beszélünk.

2014. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!