Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pénteken mostam hajat és ma...

Pénteken mostam hajat és ma kedd van és fáj a fejborom ha osszefogom. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
Mosok hajat a héten 2 szer alaposan,ápolom rendesen odafigyelek magamra és mégis ez a jelenség elojott.Mit tehetek ilyen esetben?
2008. aug. 12. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl szorosan fogod össze szerintem...
2008. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szorosan fogod össze, vagy maga a hajgumi nagyon szoros. Túlságosan húzza a hajad s ezért fáj a fejbőröd.
2008. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egy alkalommal mosod kétszer, vagy kétszer egy héten?

Amúgy a szoros összefogáson (pl. már vizesen összekötötted) kívül lehet az is, hogy a sampont nem mostad ki eléggé, és emiatt érzékenyebb most a fejbőröd.

2008. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd össze...lehet, hogy túl gyakran fogod össze és a fejed ellenál, vagy csak máshova fésültél valamit és a szokatlan helyzet miatt fáj...
2008. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetetrtek az elottem valaszoloval. Szerintem is azert van.
2008. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!