Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos aranyszőke hajat...

Világos aranyszőke hajat szeretnék, alapszinem: sötétszőke (sok vörös pigmentel) Melyik megoldá kímélőbb? : 6%os oxi + festék, vagy 3%os oxi + szőkítőpor + festék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
6%-os oxi+festék. a szőkítőpor nagyon kiszáríthatja a hajat. én feketéből lettem szőke, most a festés miatt ombrés, és a szétszőkített hajvégeim még mindig szárazak, pedig fél éve nem használtam szőkítőport csak festéket.
2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%os oxi + festék
2014. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 6%os oxi nem szívná le eléggé, úgyhogy 9es kéne. A szőkítés külön lépés, nem a festékkel kell keverni és semmiképp nem kímélőbb a festésnél, illetve arra ráfesteni is macerás mert ledob minden festéket. Aztán ha első festéskor eléred a kívánt színt akkor utána csak tőfestést kell csinálni.
2015. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!