Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szám körül pattanás szerű...

A szám körül pattanás szerű fehér valamik jöttek ki. Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet ez, de kettő kijött felül, és most pirosas seb maradt utánuk. Plusz most jön ki a harmadik alul is. Már próbáltam sok mindent: körömvirágkrém, arcszesz, fogkrém stb. Péntekig elkéne tüntetnem mert szalagavatóm lesz!:(

"Használj alapozót" - válaszokra nem vagyok kiváncsi.

Köszi.


2010. jan. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy herpesz??
2010. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom.:S Akkor Zovirax?
2010. jan. 25. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvos?
2010. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát pattanás lehet, körömvirágkrém nemjó,arcszesz még roszabb.kikell nyomni és utána kamillával borogatni.péntekre valoszinű elfog múlni.amugy a fogkrémtől is kiszokott jönni a pattanás a száj körül a fluor miatt.
2010. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nehéz megmondani, de van olyan pattanásfajta amiket:rizsszemnek neveznek. Ezek ilyen pici fehér izék a bőr alatt, de saját magadnak nem tudod kinyomni. El kell menni kozmetikus, ott gőzölik az arcod aztán egy kis tű segítségével eltüntetik őket. Egyáltalán nem fáj!
2010. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!