Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok, ismertek termeszetes...

Lanyok, ismertek termeszetes alapanyagu kozmetikai termeket?

Figyelt kérdés
En szilokon menteset keresek, es amibe nincs parfüm

2014. okt. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Alverde, de nem vagyok benne bizts.
2014. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marie Veronique
2014. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alverde az natúr
2014. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

csajok! en vegre talaltam egy jo kozmetikai termeket! es kepzeljetek MAGYAR! Dr Hazi a neve!,na,vegre, vki! igen a magyarok mindig is tudtak! tehat, vegre megtalaltam azt amit kerestem! nagyon profi, es mindenböl csak egy csepp kell! meg kaptam egy ingyenes felvilagositast is mi valo nekem!

az arc tisztito egyszerüen egy alom! feketeszappan is van benne, azt ismertem mert vettem mar, de igy folyekonyba meg jobb! mert van benne olyan bio olaj ami nem szarit, es az alkohol is növenyi alapanyagu! tehat, mindenkinek ajanlom! nem reg ota vannak proba csomagok is! amibe minden benne van.

nekem nagyon pattis volt a böröm es a pury szeriaval kezdtem el..gyorsan helyre tette a böröm, nem is gondoltam volna! persze csinaltam tisztito kurakat is teaval.

2015. aug. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!