Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott melírozásnál mi a...

Elrontott melírozásnál mi a teendő?

Figyelt kérdés
Fodrász melírozta a hajam. Festett világosbarna hajamat tincsekben leszívta, de ahol már lenőtt és nem volt rajta festék, ott kifehéredett a töve. Úgy nézek ki mint egy zebra. Mit lehet tenni? Arra gondoltam, a tövére ráfestek valami világosszőke festékkel. Jó ötlet?
2014. okt. 29. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az egeszet befested az alapszinedre, akkor a melirok ugyis vilagosabbak lesznek majd, foleg par mosas utan, mert a szoke eleg makacs szin. Utana szep szine lesz nagyon, es termeszetes
2014. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én csak a fehér tövet szeretném befesteni
2014. okt. 29. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a fodrász tudhatta volna, hogy ott más lesz az eredmény.

Amúgy igen, befestheted csak az elütő hajtövet, de jól meg kell választanod a festéket, nehogy azután is elüssön.

Ja, még valami: eleve be kell festeni szőkítőporos melírozás után a hajat, ezt nem neked kellene otthon, a fodrász mulasztott.

2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát igazából ennél bármilyen szín jobb lenne....úgyhogy nem nagyon lőhetek mellé. Nekem azt mondta, hogy ha nagyon nem tetszik, akkor festi csak be festékkel. De majd inkább a következő alkalommal.... Én meg még ott nem szembesültem ezzel a hibával a lámpafény miatt.
2014. okt. 29. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy jó hamvasszőke színező jó lenne, bár én újabban más módszerrel színezem a szőkített hajat, hogy szép legyen:

veszek Directions színezőt (ehhez nem kell oxidálószer, extrém színekben van), abban van white toner, ami kiüti a sárgát, vagy a lilát megveszem, és belekeverem a hajbalzsamba. Még ápolja is a hajat.

2014. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!