Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta: másodjára már...

Intim gyanta: másodjára már kevésbé fog fájni?

Figyelt kérdés
évekig borotvával szőrtelenítettem, nemrég voltam életemben először intim gyantázáson. hát elmondhatatlanul fájt. második, harmadik (..) alkalommal már jobb lesz? mert én ezt képtelen vagyok elviselni 2-3 hetente, akkor inkább visszatérek a borotvához. tapasztalatok?

2014. okt. 29. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz jobb... mindig ugyanúgy fáj. és én értelmét sem látom. Bőven elég 2 hetente borotválni is.
2014. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 hetente borotválni?? nem hinném, hogy az én szőröm lenne valami túl gyorsan növő mutáns, de én már 3-4 napos borostát se szívesen mutogatok a pasimnak, nemhogy két heteset.
2014. okt. 29. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első mindig jobban fáj. Ugyanis most az összes szál szőröd ki lett tépve. Ha legközelebb mész, addigra nem fog mind kinőni, ugyanis a szőrök nem egyszerre nőnek, mert van ami alvó fázisban lesz. Így mivel kevesebb lesz kint, kevesebbet is kell kitépni, kevésbé fáj.


A másik dolog, hogy új volt az érzés, nem vagy hozzászokva az effajta fájdalomhoz. Pár alkalom után egyrészt megszokod, másrészt nem is az egészet fogod kitépni. Persze ha hagyod nagyra megnőni, akkor megint ki tudnak nőni a többiek is, és jobban fog fájni.


Én évek óta gyantáztatok mindent intim részen is fiúként, és sokkal kevésbé fáj, mint a kezdetekkor. Amikor nekem éppen eléri a gyantázható méretet, rögtön megyek is gyantáztatni, mert így kevésbé fáj, és amúgy is utálom magamon a szőrt. Nekem nagyon bevált, én vissza nem térnék már a borotvára. :)

2014. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az eddigi borotválástól gondolom jól meg voltak erősödve a szőrszálaid, ezért fájhatott nagyon a szőrtelenítés gyantával. az én tapasztalatom, minden gyantázási időre 3-4 hétre egyre kevesebb szőr nől ki és ami kinő, az is vékonyabb, tehát szerintem nem olyan veszélyes a többi, mint az első volt.
2014. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!