Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bécsben lehet kapni EOS...

Bécsben lehet kapni EOS illetve NIVEA ajakápolókat?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy Magyarországon nem lehet kapni őket de legközelebb hol tudom megvenni?

#ajakápoló EOS NIVEA
2014. okt. 29. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Niveát most vettem kinn a négynapos hétvége alatt. Abban a Bipa (vagy valami hasonló :D) nevű boltban. De szerintem DM-ben is tutira van. Többféle is volt, lehetett választani, olyan 4,5 euró környékén.
2014. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, jajj, bocsánat, butaságot mondtam. Én Labello krémet vettem. Most az az új dolog (vagy csak számomra?).


Nivea ajakápolóról még sajnos nem is hallottam, ezért kint sem kerestem, de Labello szőlőzsírt mindig is használtam, és már kíváncsi voltam, milyen krémben.

2014. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként egy az egyben ilyen, csak Labello áll rajta...

[link]

2014. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kis tégelyes Níveákat lehet kapni a magyar Müllerekben. Annál közelebbit nem tudok. Bár lehet Labello néven, de egy és ugyanaz. Kint meg kb akármelyik drogériában vagy sarki boltban találhatsz.

EOS-t meg leginkább csak rendelni lehet errefelé, akkor se kínából olcsóért, mert az hamisítvány. :D

2014. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 30. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!