Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Távfűtött lakásban használ az...

Távfűtött lakásban használ az arcomnak, ha arcpermettel néha megspriccelem?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar kiszárad a bőröm és ilyenkor vörös és viszket. Amikor hazajövök a hidegből kb fél óra múlva már vörös vagyok és érzem, hogy száraz a bőröm. Ilyenkor hiába kenem be, nem használ. Ezért gondoltam a nyáron hűsítőként használt arcpermetre.
2010. jan. 26. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem semmit sem segít. a megfelelő krémet kéne inkább h megtaláld magadnak.
2010. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyáron szoktam arcpermetet használni nagy melegben...


Télen amikor feszül a bőröm az édeskevés neki.

Szerintem is egy megfelelő hidratálókrém kellene inkább.

Vannak külön téli arckrémek is. Neked valami mélyhidratáló kellene, vízhiányos vagy hasonló bőrre. Az szerintem jó lenne.

2010. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Télen zsírosabb krémet használok, de most azt szeretném megoldani, hogy, amikor hazajövök a hidegből és a meleg szobában ég az arcom és fezsült, akkor mit csináljak vele. Próbáltam tonikot, vízes borogatást, krémet, nem használt eddig semmi. mivel az arcpermetet nyáron a hőségben használom, hűsítésre, azért gondoltam, hogy talán most is használ.
2010. jan. 26. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!