Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik borotválkoztok,...

Lányok, akik borotválkoztok, nálatok is ez van? Már másnap nő vissza?

Figyelt kérdés
Mindenhol borotválom magam, de már másnap kezd visszanőni és borotválhatom megint.. ez nálatok is így van? Van az a kis időszak, amikor még nem is tudod újra leborotválni, de már picit látszik a szőr hegye.. ez engem annyira zavar. Titeket nem? És a fiúkat? Nem zavarja, hogy kicsit szúrós stb.?
2014. okt. 31. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a szőrnövekedés nem áll meg sajnos... ezért másnapra már kinő egy pici, ez a normális. És én épp ezért gyantázok inkább. Habár a barátomat az sem zavarja ha szőrös vagyok... neki nem ez a lényeg.
2014. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Tegnap reggel borotválkoztam és már fekete a lábam a borostától nagyon durva,erős szőröm van és rengeteg.Én is mindenemet borotválom,de már ki vagyok akadva,olyan gyorsan nő!
2014. nov. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!