Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok az arcomra...

Csontianyja kérdése:

Használhatok az arcomra testradírt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha folyékony alapozót használok akkor mintha hámlana az arcom és azon marad az alapozó és nem igazán akarok venni arcradírt hogy a testradír esetleg nem lenne jó?

2014. nov. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem amire külön ráírták, hogy arcra és testre is jó, de szerintem simán használhatod, vagy otthon is csinálhatsz.
2014. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért, tusfürdővel mosod az arcod arclemosó helyett? nem véletlen van külön arcradír. de ha nem túl érzékeny a bőröd, azért tehetsz egy próbát, de ezer forint alatt már kapsz arcradírt. VAGY csinálj otthon magadnak, mézből és cukorból, az is tökéletesen megfelel a célnak.
2014. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne! A durva szemcsék több kárt okoznak, mint ha nem használnál semmit. Ha nem akarsz sok pénzt költeni, vedd meg a LIDL arclemosóját, 400 ft és legalább egy évig elég. Jól radíroz, de pici szemcsés, nem olyan durva, mint a testre valók.
2014. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felsérti a bőrt,ne használd arcra.
2014. nov. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a válaszokat!:)
2014. nov. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!