Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen ilyesmi hajam?

Hogyan legyen ilyesmi hajam?

Figyelt kérdés

twice.hu/wp-content/uploads/2012/12/ferfi-rizura2013-1.jpg


Ezen a képen, a bal oldalihoz hasonlót szeretnék, azzal a különbséggel, hogy ennél azért kicsit rövidebbet, és azért ne ennyire kócosan, szeretném ha a legtöbb hajszál egyfelé nézne. Így kellene



Egyébként 15 vagyok.

A hajam inkább ilyen "dróthaj", egyébként felül mindig ritkítom, azzal a fogas ollóval, ami ilyen apró hajat csinál, olyan mint ha vaspor lenne XD


Hát igen, az első az, hogy megmutatom a képet a fodrászomnak, és úgy megnyír, hogy így tudjam megcsinálni.


A kérdéseim:

-Milyen anyaggal, eszközzel állítsam és formázzam olyanra, amilyenre szeretném, de közben szeretném hogy megőrizze nagyjából a természetes állagát, ne legyen fényes, meg ragacsos.


Persze ha szépen akarom, kell anyag, de biztos meglehet hogy azért stimmeljen.


Ez volt a formázás kérdése.


A másik az, hogy milyen gyakran kellene fodrászhoz mennem, hogy megtartsa ezt a szintet?


De egyébként mindig rövidebbre fogom kérni, és ha megnő egy kicsit, akkor is ilyen lesz, csak nagyobba, és utána megyek csak.

Így milyen gyakran kell?


Ez azért tetszik, mert azért mégse olyan félrenyalt, oldalt kopasz páva haj, de azért divatos.


A fodrásztól majd balzsam tanácsot kérek, mert ha gyakran formázom, akkor az károsítja gondolom és valamivel "gyógyítani" kell.



2014. nov. 3. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elején írtam hogy ritkítom, persze a fodrász ritkítja, bocsánat, ritkíttatom
2014. nov. 3. 22:43
 2/3 anonim válasza:
Hát én elsőre azt mondanám hogy ha olyan felálló sérót akarsz akkor hajegyenesítő. Ha dróthajad van és nem akarja megadni magát akkor szárítás közbe próbáld kihúzni valamivel h minél egyenesebb legyen. A legjobb a hajlakk a formázásra. A zselétől waxtól nem kap elég levegőt és ragacsos marad viszont a lakkot ha messziről fújod és eloszlatod nem elpancsolod akkor nagyon szépen megtudja állítani a hajat. Ha nagyon durva makacs és kezelhetetlen akkor van egy drasztikusabb megoldás, lefújod egy gyengeminőségű hajlakkal és utána vasalsz rá bár ez sztem semmiképp nem tesz jót neki de hugom már évek óta csinálja neki még van haja és ő festi is... A fodrász meg legyen férfifodrász... a női fodrászok szart nem értenek a fiúhajhoz :D Hogy milyen gyakran az a hajad növésének gyorsaságától függ de sztem a te esetedben havonta egyszer kell majd menned mert ha ennél rövidebbet akarsz akkor azt sűrűbben kell vágni :)
2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Igazából elöl megáll és elöl nézetből tök olyan mint a csávónak, de a fejem tetején nem igazán, és olyan mintha valaki rávágott volna a fejem tetejére és lelapult, elöl pedig felnyalta valaki :DD


Női fodrász, de a fia is hasonló stílusú, és tud mindent.


És a hajlakkot hogy használjam?

-a fújáskor milyen legyen a haj, full száraz?

-hogy csináljam, fújás közben fésüljem fel?

-kb. milyen messziről fújjam?


Ja és melyik a legjobb hajlakk ilyen célra?

Vagyis lehet hogy elég a gyengébb is, vagy valami.

Persze erre csak én tudhatom a választ, de honnan tudom, hogy éppen erősebb vagy gyengébb kell?

Annyira nem szeretnék sokat venni, hogy kísérletezzek, mert sok pénz lenne, meg rajtam maradna, bár anya meg tesóm elhasználnák, de akkor is....

2014. nov. 6. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!