Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a festett...

Mi a véleményetek a festett szemöldökről és szempilláról?

Figyelt kérdés

Érdemes megcsináltatni?

Tetszik nektek?

Nem túl mű?

Mennyire tartós?


2014. nov. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes.Nem mű és 3 hétig tart kb.
2014. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl mű, de szerintem max akkor érdemes, ha nagyon világos a szempillád vagy szemöldököd. nekem egyszer csinálták meg a szempilláimat, de semmi extra nem volt benne, alig láttam változást.
2014. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémen se látszott semmi.
2014. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szempillaban semmi extra nincs,nem akkora a valtozas.

Szemoldok nekem tetszik ha festett es szepen van megcsinalva,de nagyon kopik legalabbis nekem..ket het utan kb semmi nem latszik belole,de muszaj vagyok festetni mert teljesen szoke es szinte nem is latszik,ha nincs befestve ugy nezek ki mint egy ovis.szempillam ugyanez..hiaba szep hosszu,de igencsak vilagos,ugyhogy spiralozas nelkul sehova. ( a hajam is nagyon szep aranyszoke volt regen de az teljesen bebarnult..csak a szemoldokom es pillam szoke maradt. :(()

2015. jan. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!