Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsabban...

Hogyan lehet gyorsabban noveszteni a hajat azaz felgyorsitani a novest? Es van valami amit tudok azzal csinalni hogy nagyon szaraz es gyorsan eltoredezik a hajam?

Figyelt kérdés
Hosszu hajam volt igaz hogy szaraz volt mindig de az mar kezdett jobb lenni mikor elmentem egy uj fodraszhoz aki nagyon sokat vagott belole raadasul azota szarazabb is..
2014. nov. 4. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ricinusolaj?
2014. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem tudok beszerezni. valami mas esetleg?
2014. nov. 5. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Nálatok nincs gyógyszertár, vagy miért nem?

2014. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ricinus olajnak semmi hatása nincs a hajra... ez még mindig csak egy tévhit.

A hajnövekedés a géneken múlik, nem lehet befolyásolni, egészséges étkezés, vitaminok, megfelelő hajápolás segít hogy rendben legyen a hajad.

Pl sampont csak hajtövekre használj mindig, hajvégekre ne, oda balzsamot tegyél. Fontos hogy jó fajta termékeket használj, pl fodrászkellékesből vedd ezeket, lehet hogy drágább, de annyival jobb is mint a drogériás cuccok. Hajvégápolót is szerezz be.

2014. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévhit, de amióta használom, rengeteg babahajam lett. Biztos pszichésen indultak be.

A hajam a derekamig ér és nem töredezik (mondjuk azt előtte sem), van tartása. Ez meg akor gondolom gének, csak most jöttek ki.

2014. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem csak nem m.o on elek es itt meg nem talaltam olyat..

Koszonom a valaszokat

2014. nov. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!