Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire megengedett a raszta...

Mennyire megengedett a raszta haj egy 14 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a raszta haj, és szeretnék magamnak pár raszta tincset, csak nem tudom, hogy megengedett-e álltalános suliban raszta haj? a diákok/tanárok véleménye nem érdekel, inkább azzal van gondom, hogy édesanyám a suliban tanít és nem tudom, hogy ez milyen fényt vetne rá. engem alapjáraton nem érdekelnek más véleményei, inkább édesanyámért aggódom, hogy mit mondanának a kollégái, igazgatónő.

ó, és ha édesanyám nem lenne tanárt, akkor szabadna? (mármint, én nem tudok olyan éret, amiért eltilthatnák, hiszen nem megfestem a hajam, nem mérgező)



2014. nov. 5. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:

*tanár

*érvet

2014. nov. 5. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a szüleidtől függ, hogy megengedik-e, ha tanár az anyukád, ha nem, ez lényegtelen. Egyébként nekem van egy lány ismerősöm, szintén volt raszta haja, és nem hallottam tőle, hogy panaszkodott volna ilyenek miatt.
2014. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm.

eddig édesanyámat kérdeztem, azt hitte, csak viccelek, de ha komolyabban belemennék a témába előbb-utóbb megengednék, apukámnak meg mindegy.

2014. nov. 5. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj azzal, ha szeretnél néhány raszta tincset, a házirendekbe annyi szokott lenni, hogy az öltözék ne legyen kirívó (bár amilyen k.....vásan manapság néhány kislány öltözik, így már erre sem figyelnek a tanárok), meg ne legyen piercinged és tetkód. Legalábbis látható legyen ne legyen.

Ha Anyukád miatt aggódsz, akkor várj egy évet vele, akkor már átkerülsz gimibe/szakközépbe, onnantól meg Anyukádat sem "szólhatják meg" a drága kollégái.

2014. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy lesznek ilyen "várj még egy évet" típúsú válaszok, csak annyi velük a baj, hogy én olyan iskolába járok, ami 1.től (vagy mostmár nulladiktól) 12-ig van, és nem szándékszom elmenni ebből az iskolából, és csak a haj miatt nem váltanék sulit. (lehet, hogy valakinek fura lehet ez az elsőtől, tizenkettedikig suli, a magyarázat az, hogy én Erdélyben élek, és itt az ilyen sulik a megszokottak).
2014. nov. 5. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Ja, hát én azt nem tudtam :D Akkor meg hajrá! Ha Anyukád megengedi, akkor a kollégáival szemben is meg tud védeni. Meg persze magát is.

2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!