Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég lett festve a hajam...

Nemrég lett festve a hajam egy pár árnyalattal világosabb színűre. Szeretném melírozni itthon. Érdemes?

Figyelt kérdés
Kb másfél 2 hete voltam fodrásznál és a középbarna hajamból csináltunk olyan rőtvörösest. A festék az középszőke volt de mégis fura színe lett. Olyan barnás vöröses. Szőke semmiképp. Az alját ráadásul be sem fogta a festék. Ott még mindig barna. Olyan mint egy elrontott ombre csak alul sötét felül világos a hajam. Szeretném egy picit szintbe hozni a kettőt melírre gondoltam. Van itthon 9%os oxim meg szőkítőporom. Hogy keverjem ki hogy jó legyen és hogyan tudom egyszerűen bemelírozni a haja? Le fog égni vagy törni? A fodrász is kevert a festékhez valami fehér oxi szerű valamit... Mit gondoltok lesz e baja a hajamnak?

2014. nov. 5. 18:45
 1/2 anonim válasza:

Roncsolni fogja a hajadat.

Meg eddig is már két színű a hajad most még csíkokat is akarsz bele?

Gondold el hogy ombre hajba milyen lenne a mellir csík pluszba

2014. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak hogy eltüntessem a barnát?
2014. nov. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!