Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hatásosabb az élesztő?...

Hogy hatásosabb az élesztő? Ha megeszem, vagy ha kis vizben feloldom, és megiszom?

Figyelt kérdés
És mennyit kell belőle egy nap? Bolti élesztőm van. (rendesen fél kiló liszthez kellene használni)Először csak a felét, vagy ez nem túl nagy és kezdhetem az egésszel? Milyen sűrűn egyek/igyak hogy hatásos legyen? Még nem csináltam ilyesmit ezelőtt, kérlek adjatok tanácsot! Köszönöm:)
2010. jan. 27. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de gondolom tudjátok, hogy az arc-bőrápolásról lenne szó...
2010. jan. 27. 12:41
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a pattanások "eltüntetésére " szeretnéd használni az élesztőt akkor érdemesebb a kapszulás - élesztő kiszerelést választanod mint a bolti élesztőt... szerintem. már csak az adagolás miatt is .
2010. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem megettem, hanem kis vízbe feloldottam és a pattanásra kentem. nagyon jó hatása volt.
2010. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem egészen pattanásra (habár picit arra is, mert van 1,2), hanem hogy selymesebb legyen a bőr stb. használnám. egy fél élesztőt belraktam egy pohár vízbe, és megittam. Itt a fórumon is, és máshol is azt olvastam hogy nagyon jó hatása van:)

2010. jan. 30. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Sörélesztő tabit vegyél! kb 30-60 tabi van benne és kb 700 huf. Napi 1-2 reggel és alvás előtt.
2010. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És hol lehet ilyen tabit kapni? :)
2010. jan. 31. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!