Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti sötét foltok...

NinaSimone kérdése:

Szem alatti sötét foltok karikák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem akarok drága krémeket, házilag mit lehet csinálni? Vagy olyan, ami nem drága? Eleget alszom egészségesen élek! :) Avonos dolgok nem jöttek be, sőt az aloe vera se, mert bedagadt tőle... Elég nagyon a ráncok és a sötét folt is elég ronda. :( Adnátok nekem valami jó tanácsot?! Előre is köszi.

2014. nov. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Masszírozni kell körkörösen minden este,felpezsdül a vérkeringés.
2014. nov. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi :) Néha szoktam, kívülről befele, ugye úgy kell? Ahogy én látom, ha egy kis ricinus olajat kenek rá, az valamennyire használ. Amúgy genetikailag ilyen sajnos....
2014. nov. 10. 09:05
 3/5 anonim válasza:
Tegyel ra jeget.Azt olvastam az mukodik
2014. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hideg vízzel mosom az arcom, főleg reggelenként. Nem rossz dolog a jég, én is hallottam, de olyat keresek, ami tartós. Köszönöm válaszod. ;)
2014. nov. 13. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínüleg -ha nem vagy beteg- genetikai. Amit ajànlani tudok...hàzilag...krumpli, uborka, zöld tea filtere a szemed alà. A balea màrkànak van egy jó szemkörnyék àpolója...koffeint és vitamint tartalmaz. A koffein serkenti a vérellàtàst. Halvànyítja a sötét foltokat. Korrektort, pudert, bb krémet....alapozót felesleges hasznàlbi. Tapasztalarból mondom...minden fajtàt próbàltam...csak kàrosítja a bőrt....zsiros hatàsú lesz tőle...a szem alattit meg szàrítja...nem esztétikus làtvàny nap végére. A tapasztalatom az...hogy a kemikàluàkkal ( szemfestékek) is vigyàzz..megviseli a bőrt. Fontos az Rcàpolàs...minden nap! 25/L
2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!