Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy Fessem Élénk pirosra a...

Hogy Fessem Élénk pirosra a hajam?

Figyelt kérdés
Barna a hajam.Folyamatosan festem vörössel de kb 2 hét alatt folyton lekopik és sosem lesz olyan amilyet én akarok. Hogy tudnék rendes igazi piros hajszínt csinálni itthon?

2014. nov. 10. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most vörös akkor azt először le kell szívatni és utána élénk pirossal festeni... nem vörössel. Persze mindig fog kopni. Fodrászkellékesben vannak jófajta színrögzítők, az elég hasznos ha ilyen színeket festesz.
2014. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerülnek azok a rögzítők?
2014. nov. 10. 10:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Világosítóval is le lehet szivatni?
2014. nov. 10. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.. Ebbe gyakorlott vagyok, 2x kellett a barna hajat leszívatni 12, majd 9-es oxival, majd utána Intenzív vörös hajfestékbe piros mixtone-t kevertem minden alkalommal. De jobb ha szívatást rábízod fodrászra nehogy leégjen a hajad..
2014. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nufnuf ***** válasza:

Én feketéből csináltattam vöröset fodrásznál. Mindenképpen fodrászra bíznám az ügyet. Nekem szép vörös hajam lett, a barátnőm, aki meg otthon próbálkozott ugyanezzel, annak meg állig érő lett és így is szét van törve neki :/

Nekem ez a 25 cm haj megérte azt, hogy 10e Ftot odafizessek a fodrásznak.

2014. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!