Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el az orromró...

Hogyan tüntessem el az orromról a mitesszereket 19 nap alatt?

Figyelt kérdés
Az orromon eléggé látszik ..:( Valaki tud valami jó házipraktikát ,amivel esetleg eltudnám tüntetni? A gőzöltetést már próbáltam,de utána mikor ki kellett nyomkodni nem sikerült,mert elég érzékeny vagy nem tudom ès fájt. Bár ha tudtok valami jó gőzölős vagy bármilyen szert rá,akkor kérlek segítsetek!!! Előre is köszönöm!

2014. nov. 10. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mitesszerek csak kinyomkodással tüntethetők el, ráadásul kb. egy hét után újra visszajönnek.

Próbálhatod a zselatin-tej kombóból készült házi mitesszertapaszt, de nekem pl. semmit nem szedett ki. Boltban is lehet mitesszer tapaszt kapni, azt még nem próbáltam.

2014. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam, hogy kis tejet meg zselatint melegíts össze és kend az orrodra. Ha kihűlt, akkor ilyen nyúlós-ragadós lesz, és azt le tudod húzni, és lehozza a mitesszereket. Én kipróbáltam, nem volt rossz, de nem jött ki minden. Nekem zöldteás-agyagos pakolás az, ami azonnal eltünteti őket.
2014. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gőzöld meg,és nyomkodd ki,utána tegyél rá összehúzó ichtiolos maszkot.Ezt ismételheted heti 2-szer is.
2014. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én kipróbáktam tegnap a gőzöltetést és a nag részét sikerült most kiszednem :))
2014. nov. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!