Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette fekete hajszínező...

Palette fekete hajszínező kikopik szépen, vagy mattítja a hajat kikopás után, vagy nem is kopok ki?

Figyelt kérdés

Néhány embert megkérdeztem, akik használta ilyet, de mindenki mást mondott. Volt aki azt mondta, hogy le sem lehet robbantani később a hajról, volt aki aztmondta, hogy egy hónap alatt az eredeti szinüre és minőségűre kopott a haja. És volt aki aztmondta, hogy először bezöldült a haja, és később, amikor kijött a fekete, a saját haja lemattult.


Van itt olyan aki használt már palette fekete szinezőt? Vagy mit ajánlotok, ami ki is kopik szépen, és nem roncsol kicsit sem?


2014. nov. 12. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alig kopott, inkább lenőtt. A 4-6 mosásos Joanna hajszínező viszont nekem tökéletesen kikopott, bár igaz, színezés és az első mosás után volt csak szép, utána szürkés volt a hajam, míg ki nem jött teljesen.
2014. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sötétbarnát használtam, nem kopik ki, csak lenő.
2014. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam fekete színezőt, és csak minimálisan kopott, inkább lenőtt.
2014. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!