Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Hajam alapbol gesztenyebarna...

A Hajam alapbol gesztenyebarna eb kb 1 eve festetem vorosre. Kepzelhetitek mennyire lehet voros. Mintha barna lenne enyhe vorossel. Ha szokitoporral bekenem es utana befestem vorosre akkor mennyire rikito arnyalatot varjak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hány %-os oxial szőkíted, mennyi ideig hagyod rajta, milyen árnyalatú vöröset festesz majd rá és azt hány %-os oxival :D

Küldj képet milyet szeretnél, úgy könnyebb illetve a mostani hajadról is küldhetnél.

2014. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, sok mindentől függ az eredmény. Bízd jó fodrászra mindenképp ha nem akarsz ronda foltos narancssárga hajat.
2014. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én előszőkítem a vendégem haját és utána kenem be 9.44-gyel, ebből klassz narancsos szín lesz. Minél világosabb az alap, annál élénkebb lesz az eredmény. Na persze attól is függ, mit kenünk rá.

Az, hogy nem vörös a te hajad nem biztos, hogy azért, mert nem szőkítesz alá, lehet, hogy csak a festék nem megfelelő.

2014. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!