Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete festéket dobja le a...

A fekete festéket dobja le a hajam, miért?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete vagyok kékesfekete,előtte jó pár évig természetes volt a hajam.Vastag szálú hajam van,és amióta befestettem és hajat mosok utána minden feketés lesz amihez hozzáér. Persze ha megszárítom akkor már nem. Mit lehet tenni ellene? Mitől van ez?

2014. nov. 13. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a festéket dobja le, nem fog eltűnni a hajadról, emiatt ne aggódj. Az én hajam másfél hónap után is ilyen, mosáskor minden kékes színű lesz, de a hajam ugyanolyan élénk színű marad, csak a tövén látszik a lenövés.
2014. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kék szokott kikopni a kékesfeketéből. Mivel a kék nem tartós benne.

De fodrászkellékesben lehet venni színrögzítő sampont, balzsamot, sokat segíthetnek.

2014. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is jön belőle, ez normális.
2014. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!