Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart az őszi hajhullás?...

Meddig tart az őszi hajhullás? Hány hét, hónap?

Figyelt kérdés
Voltam góckutatáson, hormonvizsgálazon, minden normális. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy szezonlis. Vannak bébihajak is. Sok kijött, és engem aggaszt.Mintha már kevesebb jönne.
2014. nov. 14. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagy te fa, hogy összel lehulljon a leveled illete a hajad.


Nekem még sosem volt "öszi hajhulllásom" - akármi is akar ez lenni - pedig közel 60 éves vagyok.


Vagy vitaminhiányod van, vagy más bajod, keress meg egy normális orvost.

2014. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 bőrgyógyász és kozmetológusnál is voltam. Nem találtak semmit Sehol. Egy nagy kivizsgáláson vagyok túl.
2014. nov. 14. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mióta az eszemet tudom, ősszel jobban hullik a hajam. Mindig is így volt - legalábbis nekem. 2-3 hónapig jobban hullik, aztán télen visszalassul a hullás, tavasszal-nyáron meg gyorsabban nő. Nem tudom, miért van ez, szerintem ilyen gyári beállítás. Olyasmi lehet, mint az állatoknál a tavaszi-nyári vedlés vagy nem tudom...
2014. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a Herba Vita hajszesz mindennapos használatát. Max 2 hét alatt megszünteti a hajhullást.
2014. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ettől nem fő jobban hullani? Egyszer vmi gyógyszertári szesztől majdnem kihullt az egész.
2014. nov. 14. 13:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Már lassan feladom az egészet. Nem érdekel. Belefáradtam a kivizsgálásokba, a kencékbe. Már tükörbe sem nézek. Ezzel meg kell tanulni együtt élni és kész.
2014. nov. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!