Alufoliat hasznaljak?

Figyelt kérdés
Vettem a nagy L betus markatol melirozo szettet. tudom, hogy kicsit tovabb kell a hajamon hagyni, de hasznalhatok foliat? felek, hogy osszekeni a hajam, ezert akarom foliazni?

2014. nov. 14. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alufólia nem egyenlő a melírfóliával, szóval nem alkalmas a feladatra.
2014. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csinaljam folpack-kal?:) nem tudom elkepzelni a metodust anelkul, hogy osszekennem a "maradek" hajamat is, azert akarom csomagolni.
2014. nov. 14. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne. Se vollpack, se alufólia. Vegyél melírfóliát, ha nem volt a szettben, az erre való, a vollpackkal és az alufóliával is reakcióba lép a festék.
2014. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh, oke. koszi:)
2014. nov. 14. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig alufóliát használok, már 12 éve kb, és semmi gondom nem volt soha vele. De amúgy a használati utasítás szerint csináld.
2014. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz a sima alufóliától, de ha mégis félsz, akkor celofánt is használhatsz. Virágboltban veszel egy ívet és széles csíkokra vágod.
2014. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!