Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a hajam vége? (KÉP)

Miért ilyen a hajam vége? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ilyen száraz, szétálló az egész hajam, és nem tudom, mit csináljak vele... Tisztára, mint egy oroszlán...

Vasalni, göndöríteni, beszárítani, stb. nem szeretném, mert nem akarom ilyenekkel károsítani.

Mit tehetnék, hogy simább legyen?



2014. nov. 16. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hát vágatnod midenképpen kéne, meg ápolni hajápoló szerekkel. (balzsam, pakolás) bár nem 2 perc, amire rendbe jön így sem, úgyhogy egy darabig tuti ilyen lesz még
2014. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig nekem is ilyen volt, de ahogy egy kicsit hosszabbra nőtt a hajam, a súly lehúzta és simább lett, meg persze sok ápolás.
2014. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tony and Guy samponnal mosom a sajátom és most szép nagyon
2014. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szintbe kéne vágatnod az egészet, aztán megfelelően ápolni. Pl sampont csak fejbőrre használj, szerezz be valami jó hajpakolást, használd balzsamként. Argán olajat minden mosás után tegyél a hajadra, az segít legjobban a száraz hajon.
2014. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert el van töredezve. Vágasd le.
2014. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs töredezve, max. 2 hete volt vágatva, és jó sok (10 cm) le lett belőle vágva. Ilíen az állaga, ezen vágással nem tudok változtatni...
2014. nov. 16. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor ronda igénytelen kinézetú. Ez van.
2014. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell várni míg hosszabb lesz. Nekem is hasonló állagú a hajam, de ahogy nő egyre jobban néz ki.
2014. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!