Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecet a hajra káros lehet-e?

Ecet a hajra káros lehet-e?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van, és kipróbáltam, hogy csapvízbe almaecetet keverek, majd átöblítem vele a hajamat és aztán hagyom benne megszáradni. Ettől nagyon fényes és extra göndör lett a hajam, ami remek. És a neten sem olvastam volna, hogy káros lenne. De mégis, úgy érzem ez az almaecet hajra dolog túl szép hogy igaz legyen, ezért megkérdezem: ha naponta almaecetes vízzel mosnék hajat, azzal kárt tehetek a fejbőrömben vagy a hajamban? Nem szeretnék emiatt mondjuk megkopaszodni. F

2014. nov. 16. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kellően fel van hígítva, tehát nem kezdi ki a fejbőrt, akkor a hajnak nem árt, hiszen úgyis elillan.
2014. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy héten egyszer, viszont tényleg hasznos.Régen szappannal mosták a hajukat és ecetes vizben öblitették le.
2014. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Erről már én is hallottam! Szerintem ha minőségi almaecetet használsz és nem irritálja a fejbőrödet, akkor nem lesz baj. Viszont szerintem váltogasd, ne minden alkalommal ezzel moss hajat! :)
2014. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ecet jót tesz a hajnak is és a fejbőrnek is, de felesleges naponta használni, eleve nem jó naponta mosni a fejbőrt, mert a természetes védőréteg sosem tud kialakulni rajta.
2014. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszaitokat! Segített.
2014. nov. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!