Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ki növeszti MOST...

Lányok! Ki növeszti MOST ricinusolajjal a haját?

Figyelt kérdés

-mivel keveritek?

-mennyi ideje alkalmazzátok?

-heti,havi hányszor?

-szempillátokra használjátok?

-ha igen hogy válik be?

-ricinussal kapcsolatos tapasztalataitok?



2014. nov. 18. 20:21
 1/7 piriiiiii ***** válasza:
0%
Most én, de félórája nem, és három perc múlva sem fogom.
2014. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Durva hajhullást okozott és kipattogzott, viszkető fejbőrt. Szempillára gondoltam hogy elhasználom a maradékot, de a dokit előtte megkérdeztem és szerinte begyulladhat a szem tőle, és nincs is semmiféle hatása a szőr és hajnövekedésre. Az egy genetikailag meghatározott dolog, nem lehet változtatni rajta. Amúgy húgom is használta, neki nem okozott gondokat, nem annyira érzékeny a bőre, de semmit nem is használt, csak hamarabb zsíros lett a haja.
2014. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Növeszteni tényleg nem fogja, viszont erősíti! A szemem nagyon érzékeny, de még soha nem gyulladt be tőle! A hajamra soha nem tenném, zsírosítja mint állat!
2014. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szempillára használtam, semmi változást nem okozott, viszont ha icipicit többet tettem rá a nullánál, akkor belement a szemembe és reggelre ilyen fáradt, túlalvadt püffeteg lett tőle a szemem, ami külön gáz volt, hogy többnyire csak az egyik. ja és piros is lett a szemem.
2014. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lányok akik írtak. Én nekem ma lesz még csak az 5. alkalom hogy használom(2 hete csinálom) és a hajhullás igen nekem is megvan de csak minimális nem sok , a hajam pedig alapból nagyon zsírosodik de már kevésbé mióta használom , Jut eszembe a lemosása . Én 3 evőkanál ricinust egy tojássárgával keverek össze és ez megy a fejemre és mindig úgy oldom meg hogy este teszem fel és kora reggel mosom le és az ilyen napokon sapiban megyek ki az utcára hogy még véletlenül se fázzanak meg a hajhagymáim. Odaakartam kilyukadni hogy 3evőkanál ricinus+1 tojássárga , hát ha lemosásra kerül könnyen (2 hajmosással) lejön és én nem szenvedek .

Nálam így használ és mivel még csak 2 hete használom ezért még hajnövekedést nem vettem észre.

2014. nov. 19. 18:37
 6/7 anonim válasza:
dr tóth is megmondta nem nő tőle :DDDDDDD
2014. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és sokan mások az ellenkezőjét mondták meg , tapasztalták meg:)
2014. nov. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!