Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton van egy fontos...

Szombaton van egy fontos találkozóm, de a fodrászom nem ért rá megcsinálni a hajam. Meg tudom itthon úgy csinálni mintha fodrásztól jöttem volna?

Figyelt kérdés
Hogyan?
2008. aug. 14. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy tudnátok nekem javasolni vlmi könnyen elkészíthető, alkalmi, mutatós frizurát? (Félhosszú a hajam)
2008. aug. 14. 23:31
 2/5 anonim válasza:

Háát az a helyzet, hogy a fodrászi hajat semmilyen jól kinéző haj nem tudja helyettesíteni...de ha van kreppelőd vagy simitód vagy egy olyan ismerősöd, aki jó hajakat bír csinálni, akkor lehet, hogy jobban fog kinézni a frizkód, mintha fodrásznál jártál volna.

De ha csak egy kis lakkot fújsz rá, az sem árt neki...

2008. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt nézelődj:

[link]


[link]

2008. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalakat néztem de nem vezetett eredményre amúgy köszönöm a segítséget.
2008. aug. 15. 12:05
 5/5 anonim válasza:

Fuuu...nekem be jönnek a félhosszú pasik!!

Sztem ha van hajvasalod akkor egyenesitsd be akár mijen egyenes a hajad,vagy egy franó zselével is naon jól néznél ki sztem..

2008. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!