Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás elleni bevált...

Hajhullás elleni bevált módszer, házi csodaszer (saját tapasztalat alapján)? Esetleg orvos által felírt készítmény? Hullik a hajam és eddig semmi nem használt, amit kipróbáltam.

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Szia Nekem a Nőveremnek hullott nagyon a haja, neki A Bánfi hajszeszek (sampon,balzsam) volt jó. Vagy ha régen voltál fodrásznál menj el az is jót tesz neki :)
2014. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől hullik, az okot kell megszüntetni. Egyébként ha csak kisebb hajhullás akkor a herba vita hajszesz és gyógynövény főzetek segíthetnek.

[link]

2014. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Hiába kensz bármit a fejedre,ha belső oka van a hajhullásnak.Ha megszűnik az ok,megszűnik a hajhullás is legkésőbb 3 hónapon belül.Célirányosan kell kezelni a dolgot,mert hiába szedsz mondjuk d-vitamint,ha neked vas hiányod.


Nekem 9 év után kiderült hogy, magnézium hiányom volt vérvételből derült ki) és helyre jött a magnéziumom megállt a hullás is.

Végig szedtem az összes hajvitamint,de semmit nem segített,mert mindegyik ilyen hajvitaminba kevés volt a magnézium.

Vasam is alacsony volt.


Hormonális okok(fogamzásgátló felborítja a hormonháztartást)-ezt is vérvételből tudják megnézni.


Mennyire hullik? Mert az orvosok azt mondják hogy,ősszel jobban hullik a haj,ennek lehet oka vitamin ásvány anyag hiány,amit hajkapszulákkal belső vitaminokkal tudsz orvosolni.


De belső góc miatt is hullhat (fogászati,nőgyógyászati,mandula stb ) ezt is vérvételből megtudják nézni, a süllyedés alapján.

A vegyi hajfestékektől is hullhat.


Sapkát hidegebb időben mindig hordj.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2014. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!