Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a Violetta sorozat,...

HellGirlFelii kérdése:

Van a Violetta sorozat, amiben Violetta a főszereplő ugye. Hogyan legyen olyan hajam, mint Violettának? Nagyon tetszik ez a göndörség a hajában, de nem tudom mivel, hogyan kell elkészíteni. Próbálkoztam már, de nem lett olyan.

Figyelt kérdés

Linkek: 1. [link]

2. [link]



2014. nov. 22. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A fodrász a kulcsa.
2014. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Quasar07 ***** válasza:

Ha nem akarsz bénázni, kérd fodrász segítségét.

Alul szőkíttesd ki a hajad, de hozzáteszem, hogy ez nagyon roncsolja a hajadat. Aztán hajsütővassal megcsinálja neked hullámosra.

Ha mégis otthon szeretnéd, esetleg káros hőhatás nélkül akkor keress a neten olyan módszert.

2014. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hajam már ombre, alul már szőke régóta, csak ezt a hajgöndörítést szeretném megcsinálni, mert nagyon tetszik. Állítsak be egy fodrászhoz, és kérdezzem meg csak úgy, hogy hogy kell ilyen hajat csinálni, vagy micsoda?!:D Egyébként kerestem már, de érdekes módon sehol nem írnak erről a hajról semmit. Köszönöm a segítséget!:)
2014. nov. 22. 19:07
 4/4 anonim válasza:
Hajgöndörítő+hajlakk csodákra képes
2014. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!