Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos mellkasra,...

Nagyon pattanásos mellkasra, és hátra milyen krémet használjak?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál. Egy vényköteles krémet írt fel,aminek az ára 3500 ft,30 grammos kiszerelés. Nos erre nekem nincsen pénzem. Milyen olcsóbb,jól bevált krémet tudnátok ajánlani helyette? előre is köszönöm!
2014. nov. 22. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy krémek segítenek ezen, mert a pattanások oka belül van, szóval étkezz és élj egészségesen, ez a legfontosabb, és bio tisztálkodószereket használj. De lehet hogy hormongond, akkor azt kezeltetni kéne. Vizsgálaton voltál már?
2014. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt kezelve évek óta,mert abbahagytam.Krémeket használtam rá,amik elmulasztották,de az utóbbi időben megint kijöttek,szóval nem hormongond az oka.De arra már ne emlékszem,hogy miket használtam rá,ezért kéne a segítség.
2014. nov. 22. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

nem segít a krém.

a gabonát csökkentsd a minimumra az étkezésedben,tejszármazékokat ne fogyassz semmilyen formában és ne használj növényi olajat.

vagyis a majdhogynem paleolit elvek szerinti táplálkozás az megoldja az ilyen és hasonló bőrproblémákat.

2014. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kitisztítja.Viselj pamut ruházatot.
2014. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!