Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik vitamin/vitaminok...

Melyik vitamin/vitaminok hiánya okozza a kezemen lévő bőr kirepedését szárasságát?

Figyelt kérdés
Ha vizbe nyúlok utána azonnal kiszárad teljesen és ha nem szedem le az elszáradt bőrt akkor kireped.Meg viszked is ilyen világos barna foltok vannak a tenyeremen.Amugy voltam bőrgyogyásznál többször is ö sem tudja mi ez azt mondta ekcéme de már több mint 10 ezer forint értékbe el lett kenve krém a kezemre és semmi.Szerintem vitamin hiány mert olvastam arrol hogy eltünhet a bőr saját védőrétege ami "zsirosan tartja"
2007. okt. 26. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

az en borom is hasonlo mint a tied!nem ennyire durva !de ha vizzel erintkezik,reggel mosdas utan azonnal be kell kennem az arcomat mert erzem hogy huzodik ossze!

en is probaltam tobbfajta kremet,draga kremeket, egy se volt jo ,se nappali se ejszakai kerem!ugyhogy a hagyomanyos NIVEA ,nem tej formaba az a tegejes oreganyank niveaja:) ,na az valt be semmi mas!!ugyhogy a kezemre az arcomra ,minden alkalommal barmennyi mennyisegbe a jo zsiros niveat tudom ajanlani!!

probald ki nekem bevalt!!

sok sikert!

2007. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem oylan a munkám,hogy napjában kb30szor vagy többször is kezet kell mossak.Ezáltal teljesen elveszítette a bőröm a természetes zsír tartalmát.Nekem is szinte állandóan cserepes,kitöredezik sokszor kisebesedik.Normál állapotban is olyan mintha tök száraz lenne.Egy hétig jártam vele tavaly kivizsgálásra,hogy nem e más bajom van ,de negatív lett az összes allergia tesztem.Szóval a víz okozhat ilyet-ki tudja mik vannak már abban is és én megfigyeltem, ahogy bejön a hűvösebb idő,rögtön betöredezik a böröm.Ha egy kicsit izzadósabb a kezed,rögtön ki is fújja a szél.

Nekem az összes varázsszer mellet a dave kézkrém(amiből háromféle kiszerelés is van vállt be a legjobban.)Az jó zsíros krém,mégsem kellemetlenül ragadós és ez helyre rakja,sztem próbáld ki nem is olyan drága.Amúgy én is kipróbáltam ekcémás krémektől kezdve mindneféle allergiamentes készítm.át mindent és volt olyan is ami rontotta az állapotát.

2007. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A-vitamin.
2007. nov. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!