Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szebb lehet az arcom? Ha.

Szebb lehet az arcom? Ha.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon csunya pattanasos az arcom. Nagyon kis hormontartalmu fogamzasgatlot kaptam. Ha elkezdem azedni szebb lehet az arcom? Es nölhet a mellem? Nektek valtozott valami a fogamzas gatlo szedese utann?

2014. nov. 23. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem változott, első körben a szexuális vágyakat ölte ki belőlem, de teljesen, másodjára a pattanásaim száma csökkent, legalábbis amíg szedtem, mert abbahagyás után 3x annyi lett mint előtte volt. Mindenesetre ha csak a bőröd miatt szednéd akkor inkább ne. Írass fel Sotretet inkább. Az valóban jó pattanások ellen.
2014. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt a gyógyszert használtam, amit a felettem lévő írt. Kb. 1 hónap után megszűnt az összes pattanásom. (Nekem nem csak az arcomon volt.) 1 évig szedtem, egyre kevesebb adagokban, és azóta kb havonta van 1-2 amik pár napon belül el is tűnnek maguktól.

Szerintem nem éri meg kísérletezgetni.

2014. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit szebb lett a bőröm (határozottan látszott a különbség, de voltak akkor is pattanásaim), a cicimre nem volt semmi hatással. Yasminelle-t szedtem.
2014. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sotretet szedtem én is, októberben fejeztem be a féléves kúrát, és nagyon ajánlom. Sokat javított a helyzeten, ritkaszámban jönnek elő csak pattanásaim. :)
2014. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szebb lett tőle a bőröm, de miután abbahagytam, nekem is több lett, mint előtte volt :((

A mellem semmit nem nőtt tőle.

2014. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!