Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek milyen frizurát...

Lányok! Nektek milyen frizurátok lesz karácsonykor?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mint bármikor máskor... Bár azt hiszem be fogom fonni, mert az unokahúgaim már erősen csimpaszkodnak hajba. :)

Nem szoktam külön készülni erre a napra. Felveszek egy csinos ruhát a szekrényemből, mégse melegítőben legyek és ennyi.

Pont mintha szülinapra, vagy ballagási ebédre mennék.

2014. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hullámokat varázsolok:) de ennyi
2014. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én göndörítek és beleteszek majd egy csini csattot vagy hajpántot:)
2014. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én göndörítek és beleteszek egy csini csattot vagy hajpántot:)
2014. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felzselézett...egy három centis hajból túl sok mindent nem lehet kihozni, de ha eleget nő addig (és nem vágatom vissza), akkor kivasalom...
2014. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, akinek van még vmi más frizkója, írja le bátran! ;) :)
2014. nov. 23. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagy loknikat csinálok és ennyi.
2014. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan, mint mindig. Meg lesz fésülve :D
2014. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát én kiszőkítem fehérre, belerakok egy rénszarvasos hajpántot, világító rudolf orrot a képen közepére, majd jól bekúrok és üvöltve énekelem a merri kriszmöszt és vakargatom a valagam a karácsonyfás hópelyhes műkörmömmel amit ez alkalomból építettem.
2014. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan, mint máskor. Nem csinálok belőle nagy ügyet, nagyon szűk családi körben ünneplünk, nem csípjük ki magunkat túlzottan :D
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!