Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szóval hogyan is kell a...

Szóval hogyan is kell a cukorpasztát használni?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, konzervben van, literes.

[link]

Kinyitottam, mekkora darabot vegyek ki és hogyan? Lábamon szeretném tesztelni... kell melegíteni és ha igen mennyire, hogyan?



2014. nov. 24. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Na jó, megvan, mikróba raktam egy kanálnyit 5 mp után már jó lett, viszont most az a baj hogy egy perc használat után a gyanta már a lábamon marad, nem téphető le... ez ellen mit kéne tenni? Mert ha csak ennyit bír egy kanálnyi, akkor egy lábamra el fogom használni az egész litert... az meg nem hiszem hogy normális. Másoknak hónapokig is kitart.
2014. nov. 24. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiaba tartanak hozza tanfolyamot! Ennek kulon technikaja van, semmiben sem hasonlít a hagyomanyos gyantara.

Venned kell hozza gyantamelegíto gepet, mert az allando homersekleten tartja, mig a mikroban melegitett hamar kihul.

De eleg maceras a hasznalata, idoigenyes.

En nem is fogom csinalni az uzletben.

(Kozmetikus vagyok)

2014. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez nem olyan mint a többi gyanta, mostmár tudom azt is hogy kell használni, felkenni, letépni, csak azt nem értem miért ragad rá a lábamra egy idő után? Talán túlmelegszik a bőrömtől?

Ehhez nem kell gyantamelegítő... nem papírral használom. És a technikáját is tudom, csak azt nem hogy mitől ragad a bőrömre egy idő után az egész. A videókban amit néztem róla senkinek nem volt ilyen gondja. Hintőporoztam is, az semmit nem segített például. Amúgy pedig sokkal jobb és gyorsabb ezzel gyantázni ahogy észrevettem. Valamint nem bántja a bőrömet sem.

2014. nov. 26. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a borod nedves, vagy a kezed. Tudom, hogy nem kell hozza papir, de a melegito allando homersekleten tartja.
2014. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mikróban felmelegítem egy perc alatt a fél kg-ot kb. kiveszek belőle egy diónyi mennyiséget, összegurigázom és rásimítoma lábam szárára fentről lefelé, majd kb 5-10 másodperc múlva ellenkező irányba lerántom. 2-3 használat után belejössz te is a használatába. mindig szed ki szőrszálat, előbb utóbb ritkábban fog nőni a szőr a használós részen és egyre vékonyabb szőr nől is. én is rendelni szoktam a készítőtől. 1 évre elég 2000 ft-ért.
2014. dec. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közbe egy szakértőt is megkérdeztem, ezt a gyantát egyáltalán nem kell felmelegíteni, simán ki kell venni belőle egy kicsi darabot és a kéz melegétől pillanatok alatt már használható is.

A fő gond az volt, hogy csakis ujjak végével szabad hozzáérni, felkenni, letépni, és én nem így csináltam, ezért is lett ragacsos, túlmelegedett, híg lett meg minden amiatt hogy tenyérrel kentem fel meg ilyesmik... hát na, most már tudom hogy kell, ja és ezt szőrnövekedéssel megegyező irányba kell letépni, pont ez a lényege a cukorpasztának.

2014. dec. 13. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!