Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszáradt ajkak. SOS?

Kiszáradt ajkak. SOS?

Figyelt kérdés
Használtam ajakápolót de az csak addig használ amíg rajta van, tudtok valami más megoldást?
2014. nov. 25. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet (nekem akkor szárad ki nagyon, amikor keveset iszom), ez a legfontosabb!

Normális ajakápolót vegyél (Alterra, Alverde, Himalaya Herbals), ne ilyen Labello-féle szemetet.

De ha van otthon méz, az is segít. Mármint, ha bekened az ajkaid, akkor :D Csak ne nyalogasd le!

2014. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Carmex
2014. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet.
2014. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Labello féle szemét? Nekem semmi bajom nincs vele, sőt jobban bevált mint a Himalaya. Egyszer csináltam házilag egy shea-,kókusz- és kakaóvajas mixet, utána szószerint le kellett vakarni a cserepeket a számról, úgyhogy nekem általában pont az nem jön be, amit nagyon dícsérnek. :)
2014. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Carmex stift! Csodát művel az ajkakkal. Én napi 2x kenem és bőven elég. Az ilyen Labello-féle cuccok, csak rászoktatnak, arra, hogy percenként kend a szádat, de pl a Carmexnél még 1 óra múlva is érzem, hogy ott van.

Igaz egy 1000-es körül van az ára, de hidd el megéri.

2014. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Carmex. :D
2014. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
vicces,pont van SOS nevu szolozsír.nekem tokéletesen bevált!:D
2014. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
labello szornyu, inkább ne is vegyél! tele van festékkel!:(
2014. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!