Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki argán...

Van itt olyan, aki argán olajat használ a hajára/bőrére?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak vele?
2014. nov. 25. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajamra használom, mert a többszöri szőkítés és nyáron a klóros víztől durván kővé vált a hajam, és tört is lefelé. De mióta használom az argán olajat rá már puha a hajam újra, mosás után nem kövül meg, ami egy csoda. Szóval nagyon jó ez az olaj. Előtte mindenféle hajápolót, sprayt, hajpakolást kipróbáltam, egyik sem ért semmit.
2014. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajra hazsnáltam, nekem nem jött be annyira.


Ha hajmosás előtt tojással elkeverve mint pakolás, akkor kb. ugyanaz mint az oliva vagy a kókuszolaj. Semmi extra.


Ha hajmosás után használom akkor undorító, zsíros hatása lesz, lelapul, de ugyanolyan drótszerű.


Semmi extra nincs benne szerintem, max misztikusabban hangzik mint az oliva olaj vagy a háztartási desznyózsír, de lényegében semmi extrát nem csinál.

2014. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is használom jelenleg, általában este szoktam felkenni, egész éjszaka rajta hagyom, majd másnap reggel megmosom a szokásos módon a hajam. Azért vettem, mert a festett szőke hajam iszonyatosan tört, még most is törik egy kicsit, de már nem olyan durván mint amikor nem használtam.
2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!