Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sok olajat tettem a...

Túl sok olajat tettem a hajamra (most) és zsírosnak tűnik a hajam tőoe pedig most mostam meg. Reggelre jó lesz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van beszívja, de ha nagyon tocsog akkor nem valószínű :-/
2014. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lesz...
2014. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mosd meg megint? most rendesen... miből gondolod hogy jobb lesz?
2014. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb, csak rosszabb lesz egy idő után.
2014. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mostad meg alaposan.
2014. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem lesz jó. Mosd ki belőle az olajat.
2014. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem mostad meg rendesen"

Konyorgom, aki nem erti a kerdest az ne valaszoljon ra! Az ertelmes valaszt adoknak koszonom! Teljesen beszivta reggelre es jo puha lett:) Annyira nem volt veszesen sok tehat nem tocsogott, csak latszott a fejem tetejen.

2014. nov. 26. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne okoskodj te meg. Nem kéne látszódni a legkevésbé sem olajos pakolás utána azaz nem mostad ki rendesen. Ha nem tud úszni a kacsa nem a víz a hülye.
2014. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, azt írod, hogy látszódott reggel is. Akkor most ki nem értette a kérdést? Aki azt mondta, hogy nem mostad ki rendesen? Mert szerintem így történt, akár tetszik neked a válasz, akár nem.
2014. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy az, hogy egy szoval sem irtam hogy reggel meg latszodott, az volt a kerdes hogy reggelre latszodni fog e meg. A masik, hogy nem hajpakolasrol van szo, hanem hajveg apolo szerimrol (Avon, zold szinu) Meg valami amibe belekotnetek?
2014. nov. 27. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!