Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a szolárium nem megoldás,...

Ha a szolárium nem megoldás, mert káros, akkor mégis mivel lehetne emberi színt elérni a hullafehér helyett?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak barnító krémek,sprayk meg valahova biztos el tudsz menni ahol lefújnak.
2014. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mértékkel jársz szoláriumba, attól még nem lesz semmi bajod.
2014. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A barnító krémektől inkább lesz sárga az ember, mint valóban barna, továbbá frankón meg is fogja a ruháidat, ha megizzadsz.


2-es: a legtöbben azt hangoztatják, hogy 1 alkalomtól is bőrrákos lehetsz, ha hajlamos vagy rá. Úgyhogy én már nem tudom mit higgyek. Az viszont elég gyanús, hogy hány szolárium üzemel világszerte. Ha bizonyítottan rákkeltő hatásúak lennének, akkor vajon nem tiltották volna már be őket? De persze én is úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni, és nem akarom, hogy 40 évesen megbánjam azt, hogy 20 évvel azelőtt hülye voltam és elmentem szolizni.

2014. nov. 26. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
A nap is rákkeltő ha nem kened be magad és leégsz. Ennyi.
2014. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A cigarettát sem tiltják be, pedig az is rákot okoz, szóval ez a logikád hibás.

Alkalmankénti szoli szerintem még belefér. Nem tudom, én még sosem voltam, de hetente-kéthetente pár perc szerintem elég (javítsatok ki ha tévedek), hogy legyen egy minimális színed.

Én önbarnítót használtam, ha előtte radírozol nem leszel foltos, és ha nem használsz sokat, nem leszel sárga sem, és a ruhát sem fogja be. Pedig én nyáron is használtam, akkor meg izzadtam, mint egy ló :)

2014. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Örülj hogy fehér vagy, legszebb bőrszín, a legtöbb ember irigyli az ilyet. Mivel én is hullafehér vagyok, ezért nagyon jól tudom. Fotózás miatt kellett egyszer szoliba mennem, hát ritka ocsmány sárga színem lett tőle, ami minden csak nem szép, emberi szín. Szerencsére hamar lekopott... mondjuk a szeplők amik kijöttek miatta a vállamon az megmaradt.

Amúgy nem tudom szoktad-e látni a rendszeresen szolizó embereknek milyen a bőre... egy idő után ráncos, öreg, száraz, fakó és pöttyös lesz. Szóval nem a rák miatt kell aggódni, hanem hogy ocsmány lesz a bőröd.

2014. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

A feher boru embereknek nincs melanintermelesuk. A melanin adja a bor szinet.

Mehetsz szoliba meg napra, de barna nem leszel, talan egy pici szined lesz, de ahhoz sokszor kellene menned.

A feher boruek csak leegnek, de sosem barnulnak le

2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából a naptej is rákkeltő. De pár 10 litert el kell kenj magadon, hogy ki is alakuljon.

A rákbusinessben pedig hatalmas pénzek vannak, úgyhogy nem, egyáltalán nem érdekuk a szolariumokat se betiltani. Az utolso fillert is kifacsarjak az emberbol hulyesegekre.


Inkabb tavasszal kezdj el napozni addig meg hagyd a borod regeneralodni.

2018. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!