Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajvasaló a legjobb...

Melyik hajvasaló a legjobb göndör hajra? Minőségit keresek, ami nem roncsolja a hajat.

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 00:25
 1/6 viky0616 válasza:
Remington :) nekem nagyon jo volt, 1 eve vettem akkor volt 8000 ft, de mostmar latom az ujsagokban 4-5000 ft-ert. Nagyon gyorsan felmelegszik, en teljesen meg vagyok vele elegedve :)
2014. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a teljes fajtája? Számokra gondolok.
2014. nov. 28. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs ami nem roncsolja, minden hajvasaló nagyon roncsolja a hajat, kiszárítja és töredezni fog tőle, ezt a magas hő okozza. Örülj inkább hogy göndör a hajad.

De persze tudok hajvasalót is ajánlani: [link]

Ez elég jó.

2014. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Judit1313 válasza:
Én nyáron hagytam abba a hajvasalást, nekem szintén göndör hajam van, sok típusú hajvasalót próbáltam már, mindenféle kencét, balzsamot,sampont, ilyen olaj olyan olaj, ilyen hajkondícionálót olyan hajkomdícionálót semmi nem használt se a hajam szárazságára se a göndörségre.De végül rá kellett jönnöm hogy a hajvasaló maga az ami károsítja:S fogadd el a hajad, keress rá a neten hogy hogy tudnád kezelni, sok jó tipp van, és hidd el, tapasztalatból beszélek!!:)
2014. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves Göndörhajú! Örülj, h ilyen a hajad, találd meg a megfelelő frizurát! Ha egyenes lenne, most a legjobb göndörítőt keresnéd. Az enyém is göndör, kb.13 éves koromig folyton egyenes szálút szerettem volna. A göndörért meg mindenhol irigyeltek, mert könnyű volt szép hullámos frizurát csinálni, elég volt a mosás után csak egy kicsit törülközővel átdörzsölni, és hagyni szabadon száradni. Fodrászra és egyebekre csak vágáskor kell költenem. Mikor hosszú volt (majdnem derékig érő) egy családtag is remekül levágta hajmosáskor (ingyen). Most rövid, így is jó, mert van tartása; az sem mindegy, hogy ne ugyanolyan legyen az ember lányának a feje, mint a legtöbb csajnak.
2014. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom a Brasil Cacau hajegyenesítést (3 hónapig tartós elvileg, de hajtípustól függ), illetve a Joico új hajegyenesítőjét, ami elég drága, de elég jónak ígérkezik. Cirka 40ezer.
2014. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!