Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyeim, megismerkedtek egy...

Hölgyeim, megismerkedtek egy vonzó férfival, kiderül hogy parokat hord mi a reakciotok, elfogadnatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

hát azt biztos nem fogadnám el, hogy parókát hord! eleve az annyira papás.

a kopaszodással semmi gondom, nyírja le a haját nullás géppel, vagy 1 mm-es egészen tüsin az se zavaró, ha a feje búbján kopasz, de a paróka az nevetséges.


30/N

2014. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni ezt a szituációt sajnos :).
2014. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vannak nagyon élethű parokák is,ugy vettem eszre pont hogy igy néznek nagypapisnak,mert kopaszodom
2014. nov. 28. 11:43
 4/12 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy mások szeressenek először magadat kell szeretned!


hiába élethű egy paróka, egyfolytában azon aggódnál, hogy mikor esik le, mikor veszik észre, nem tudnál ismerkedésnél, vagy egy randin igazán belazulni és önmagad lenni.

2014. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Legyen hosszú haja, de SEMMI FÉLEKÉPP SEM PARÓKA!!! :)

2014. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Haver hagyd már! Isten se tudott mindenkinek megfelelni, te sem fogsz. Hány éves vagy? Én is kopaszodom, de amit te akarsz, az mar kegyetlen. Jó rövidre és kész.
2014. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sem tetszene a paróka. Egy férfi akkor is jól néz ki, ha nagyon rövid a haja. Miért kellene takargatni a kopaszságot?
2014. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Én kiröhögném, de nem azért mert kopaszodik, hanem azért mert parókát hord...ez olyan nőies dolog, ha az ember nem tudja elfogadni a korát...a legtöbb férfi a korral csak érettebbé válik, és igen, néha ez kopaszodással jár...tudni kell büszkeséggel viselni a korunkat! :)

(Egyébként apa is kopaszodik és anya mégis ugyanúgy szereti...)

2014. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. :) Mi nők sminkkel palástoljuk az esetleges hibáinkat, egy kopaszodó férfi miért ne hordhatna parókát? Csak próbál megfelelni, és magának is így tetszik jobban, így van önbizalma, úgyhogy ebben semmi nevetséges vagy kivetni való nincs. :)
2014. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudnám elfogadni. Azért mert az nem a saját haja, milyen már mikor a hajába túrok és... érzem a hálót alatta, beleakad a körmöm, elmozdul vagy hasonlók. Szerintem ez gáz. Inkább legyen kopasz, még az is jobb egy parókánál.
2014. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!