Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltatott már valaki...

Csináltatott már valaki tartós hajegnesítést (olyan ami úgy nő le mint a hajfesték)? tapasztalatok, ár.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, *egyensítést XD
2010. jan. 30. 16:34
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi, *egyenesítést :D
2010. jan. 30. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer, pár éve. Elvileg azzal a szerrel egyenesíttetik a hajukat a bantu négerek is, olyan hatásos, meg így-úgy-amúgy.. Hát.. Sokba került és semmit nem használt.. Max annyit, hogy fésülhetőbb lett utána a hajam. Az első hajmosás után ugyanolyan hullámos lett a hajam, mint amilyen mindig is.. Bár lehet hogy a mai szerek már tényleg használnak.. Ha van rá pénzed egy próbát talán megér.
2010. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sok mindent hallottam róla eddig, de szerintem megcsináltatom...
2010. jan. 30. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
csúnya lesz mikor nő majd le... most gondolj bele. a töve már göndör a vége egyenes.. nem lenne egy szép látvány :S
2010. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17:31-es: szerintem nyílvánvaló, hogy vasalná akkor felül, és egy idő után megint menne rá ilyen kezelés :)
2010. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
fenn nem annyira göndör és vasalnám is. ha meg göndörödne újra megcsináltatnám!
2010. jan. 30. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van kidobni való húszezred, hát hajrá. :) Én karácsony előtt csináltattam meg, szilveszterre már ugyanúgy göndörödött mint előtte. semmit nem ér.
2010. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :(
2010. jan. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!