Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb haj? Az amelyik teljesen egyszínű, az amelyik melírozott, vagy az ombre hajfestés? Nektek melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszínű, természetes, festetlen.
2014. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első az ujjaim közül lopta ki a betűket :D A természetes, festetlen haj a legszebb.
2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 és 2.-es is tetszik ,de attól függ,hogy kinek áll jól a melirozott haj.
2014. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem melírozott van,így talán erre esne a választásom.

bár a legtöbb fodrász sajnos nevetségesen,sőt,undorítóan készíti el,legalább is itt mifelénk.az utcán nevetségesen melírozott hajú lányok mászkálnak,az egyáltalán nem szép.viszont,amelyik igényesen van elkészítve,az szerintem nagyon mutatós,és izgalmasabb,mint egy "sima",egyszínű haj.

egyébként az egyszínű is tetszik,a következő hajtervem a vörös.

az ombre az én ízlésemtől távol áll,bár tény,hogy ha szépen van kivitelezve,az is jól tud kinézni.

2014. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszínű. A melírozott és az ombre abszolút nem tetszik.
2014. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amelyik legjobban áll az illetőnek!
2014. nov. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az ombre tetszett, de meguntam és beláttam, hogy az egyszínű sokkal szebb. :) Nekem nem természetes a színe, de attól még lehet szép egy haj, ha bevan festve és jól van kezelve utána.
2014. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!