Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S estere kellene egy...

S. O. S estere kellene egy ilyesmi frizura de nemtudom hogy kellene becsavarni vagy mivel csinaljam? Most mostam hajat, meg tiszta viz, szerintetek hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 29. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenre ugy is meg tudod csinalni, hogy meg nyrikosan befonod a hajad kisebb copfokba es ugy szarad meg, majd kibontas utan lakkozod.
2014. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Be kell kreppelni
2014. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima hajgöndörítővel is meg lehet csinálni..Fújsz rá lakkot,vagy ilyen tengeri sós nem tudom mit,akkor is ilyen lesz.:)
2014. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem szögegyenes hajad van és van diffúzoros hajszárítód, akkor azzal nagyjából ilyen lesz. Azt mondják, hogy az csak eleve göndör hajúaknál működik, de nekem is begöndöríti, igaz, hogy nem nagyon, de ha lelakkozom, akkor azért meglátszik rajta. Ha befonod akkor biztosan ilyen lesz. Szerintem hajvasalóval vagy sütővassal nem lehet ilyen kis és "szögletes" hullámokat csinálni, de meg lehet próbálni.
2014. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!