Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A női fodrászatba miért...

A női fodrászatba miért vesznek fel fiú fodrászokat? Csak mert egy új srác jött, s sminkeli magát.

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, talán törvény tiltja?

Hajas is férfi, és női fodrász! Ráadásul mesterfodrász.

2014. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom, de azért ő nem sminkeli magát.
2014. dec. 2. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg normálisan, szépen végzi a munkáját, addig nem mindegy, hogy férfi vagy nő az a fordász és hogy hogy néz ki? Az a lényeg, hogy ne legyen fakezű, értse a dolgát.

Igen, a Hajas és a Zsidró is fodrász...

2014. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan azert, mert ugyes. Kit erdekel, hogy sminkeli magat, ha kedves, a munkajat rendesen csinalja, stb,
2014. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a leghíresebb fodrászok között több a férfi mint a nő. mint ahogy a leghíresebb divattervezők közt is.


egyébként a 21. században már túl kéne lenni ezen, hogy egy férfi sminkeli magát. miért ne sminkelhetné? egyáltalán azt se tudjuk mennyire. a vörös rúzs mondjuk elég ízléstelenül hat. de alapozó az teljesen rendben van. van már alapozó és bb krém férfiaknak is. a férfi sztárokból is egy csomó sminkel. ők be merik vállalni, mert már nem származik káruk belőle ha pár gyűlölködő leb . zizza őket. egyébként már az ókori fáraók is sminkelték magukat. a rockzenészek is szokták. tényleg nem értem hol a gond.


egyébként meg, egy női fodrászatba mégiscsak jobb egy férfi aki sminkel és szépségápolással foglalkozik, el tud beszélgetni a nőkkel. plusz a nők szeretik ha egy férfi igényes, általában ahhoz ülnek be aki igényes magára is.

most jobb lenne, ha egy szakadt atlétás izzadt macsóval kéne kocsikról és sportról beszélgetni hajvágás közben?

2014. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy mi a probléma ezzel, engem nem zavarna.
2014. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Először is: ma már nincs külön női és férfi fodrász, mindenki tanulja mindkettőt, max. csak nőket vállal el.

Neked nem azzal van bajod ahogy látom, hogy férfi dolgozik egy fodrászatban, hanem az, hogy egy férfi sminkeli magát.

2014. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!