Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejem jobboldalán miért...

A fejem jobboldalán miért szárazabb és töredezettebb a hajam?

Figyelt kérdés

Úgy van választékom, hogy a jobb oldalon legyen több hajam. Egy hónapja voltam fodrásznál, egyenesre szoktam vágatni, nem roncsolom semmivel (nem festetem, vasalom vagy ilyesmik). Amúgy nagyon dús rengeteg és egészséges szokott lenni.

Vigyázok rá, azon az oldalamon biztos nem alszom, mert 3 hónapja megsérült a vállam és nagyon fáj, szóval így lehetetlen lenne.


Tehát a bal oldalon látszik a vágás egyenessége, és ha ott végigsimítom a hajam, akkor selymes és egészséges tapintású. A jobb oldal ennek az ellenkezője.


Kicsit lehet, túlmagyaráztam, de így legalább megválaszoltam a felmerülő kérdéseket :)



2014. dec. 3. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, de ez mindenkinél így van.. De nem csak hajnál, a szemöldököd, és a szőrzeted is gyengébb és kevesebb az egyik oldaladon. Szerintem az agyféltek eltérés miatt van, vagy fogalmam sincs, de ne aggódj, ez teljesen természetes dolog.
2014. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!