Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a mindenhol egyforma...

Divat még a mindenhol egyforma hosszúságú haj? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de ez fájt. Miért érdekel, hogy mi a divat? Ha tetszik, vágasd le, ígyis-úgyis lesz, akitől meleget, lesz akitől hideget fogsz kapni.
2010. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy divat-e, de nekem tökre tetszik!Olyat akarok, de ahhoz még nőnie kell a hajamnak!Jól néz ki, amikor látszik, hogy a haj vége egyenesre van vágva!


20L

2010. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem tudom, hogy divat-e, de max. vállig érő hajnál néz ki jól, ha annál hosszabb, akkor az ilyen ovis-kislányos vagy Donatellácskás, szóval nem jó. :(
2010. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem divat. Legalábbis szerintem. Tényleg olyan ovis kislányos, semmi fazonja, nem is lehet kibontva hordani, mert nincs fazonja.

De ha neked tetszik, akkor vágass...

2010. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ennek a csajnak kb. mindenhol egyforma hosszúságú és nem tudom mi csúnya van benne...

[link]

2010. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ne a divat mondja, meg, mi áll jól neked... -.- Olyan hajat csináltass, ami neked tetszik és jól áll. Mindenkinek úgysem fog tetszeni....
2010. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem pl nem tetszik, nekem is hosszú hajam van és fokozatosra van vágva. nekem így tetszik
2010. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha egyenes haj van így vágva, az nem igazán tetszik, mert nagyon szabályos. Ha viszont egy hullámos vagy göndör, az jobban néz ki egyenesen, mint máshogy. Nekem is egyenesre van vágva a fenék alá érő, hullámos hajam. Nekem tetszik így. Esetleg még egy enyhe U formát tudnék elképzelni rajta.

Ami mostanában divat, hogy van a lányoknak mondjuk hátközépig érő hajuk, és úgy meg van tépve, hogy az aljánál 3 szál lóg, na az baromi ronda szerintem, és tök egészségtelennek néz ki.

2010. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátokból Phoebenek is egyforma husszúságú haja van és sztem tök jól néz ki!A második válaszoló voltam!


20L

2010. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mutatok 1-2 példát hogy soknak van egyenesre vágott haja és szép:

[link] --Phoebe

[link]

[link] --Tyra Banks

[link] -- Beyonce

[link] -- Fergie

[link] --Taylor Swift

[link]

[link] -- szerintem nem kell bemutatni őket

[link] --Dér Heni

[link]


Most nekem is tiszta egyenes. Előtte mindig tépett volt, de mondom kipróbálom a teljesen egyenest. Már 1-2 éve így van. De mostanában gondolkodok megint egy kis tépetésen,kell a változatosság, meg így nehezebb vele bánni. Szerintem szép.

20/L

2010. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!