Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most öljem meg magam, mert...

Most öljem meg magam, mert belevágtam a hajamba?

Figyelt kérdés
Anyám lejárt mindenféle bolondnak meg idiótának, mert belevágtam a hajamba. Azt mondja bolondok házába elvinnének ha meglátnák a hajamat, meg a fodrász is pszichiátriai estnek tartana. Kb. 10 centi tincset levágtam a hajamból. Ha az egészet levágnák, akkor olyan félhosszú lenne.
2014. dec. 4. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd újra nő. Szerintem sem olyan nagy szám.

De miért vágtál bele? Lehet, hogy anyukádnak inkább az a baja, nem az, hogy most hiányzik egy kis tincs belőle.

2014. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert úgy összegubancolódott a hajam, hogy nem tudtam kifésülni.
2014. dec. 4. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Már az egy órával ezelőtti kérdésedhez is írtam.

A fodrászt nem érdeklni az, hogy milyen a hajad, amikor bemész, az a munkája, hogy szépen megcsinálja.

Anyukád túlreagálja a dolgot, ez csak haj, ha meg rendbe lehet hozni, akkor ne azzal törődjön, hogy ki mit fog szólni hozzá. Egyébként senki nem vinne bolondok házába, ilyen hülyeséget nem tudom, honnan szed. Vannak szándékosan extrém frizurák is, azok viselőjét sem viszik diliházba.

Amit csináltál, az csak egy hirtelen hülyeség, amit rendbe lehet hozni.

2014. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jó de azóta állandóan ezzel idegesít. Belátom hogy hibáztam.
2014. dec. 4. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kopaszra borotválod a fejed,akkor nem para.
2014. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viseld úgy,hogy ne látszódjon,ha nem látványos helyen vágtad ki,ha igen,fodrász segít.
2014. dec. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyiban igaza van hogy hülyeség volt, mert akármilyen gubancos is azt ki lehet bontani egy kis olaj segítségével... legközelebb ezt alkalmazd olló helyett.

Most pedig menj el fodrászhoz hogy vágjon egy rendes frizurát neked.

2014. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!